Haberler > ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYOR, CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ!
Haber Filtreleme

ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE ALLAH'TAN RAHMET DİLİYOR, CHP LİDERİ KILIÇDAROĞLU'NA YAPILAN SALDIRIYI KINIYORUZ!

TÜRKİYE-IRAK SINIRINDA ŞEHİT OLAN ASKERLERİMİZE TANRIDAN RAHMET DİLİYOR, CHP LİDERİ SAYIN KEMAL KILIÇDAROĞLU’NA ANKARA’NIN ÇUBUK İLÇESİNDEKİ ŞEHİT CENAZESİNDE YAPILAN SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ.

Türkiye-Irak sınır hattında devam eden operasyonlarda teröristlerle çıkan çatışmada 4 askerimizin şehit olması, 6 askerin yaralanması nedeniyle terörü bir kez daha lanetlediğimizi belirtir, şehitlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Bu elim olay neticesinde ankara’nın çubuk ilçesinde yapılan şehit askerimizin cenaze töreninde CHP Lideri Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırıyı da şiddetle kınıyoruz.

Bir kez daha ifade etmek gerekir ki, şehit cenazesini istismar etmek isteyen organize bir yapının Türkiye’nin normalleşmesini engelleme çabasına fırsat verilmemeli, sorumluların üzerine sonuna kadar gidilmelidir.

Türkiye’de artık barışın, birlik ve beraberliğin, hoşgörü ve kardeşliğin yerleşmesi dileğiyle, Sayın Kılıçtaroğlu’na geçmiş olsun mesajlarımızı iletiriz.< Geri Dön